top of page

Het team van CRR

We zijn dankbaar voor het team dat we mogen vormen om het werk van de stichting te kunnen uitvoeren.

 

Het bestuur is op vrijwillige basis betrokken bij het werk van CRR. De medewerkers zijn in loondienst bij de stichting.

Bestuur

CRR Personeel-©ceesvdwal_31_36.jpg

Peter Kooiman

Voorzitter

peter@stichtingcrr.nl

CRR Personeel-©ceesvdwal_31_39.jpg

Eysbrand Rozendaal

Stichting-CRR-Logo.gif

Antoinette Bouter

Algemeen bestuurslid

Antoinette@stichtingcrr.nl

Piet_Spruijtenburg_-_site_2018.jpg

Piet Spruijtenburg

Penningmeester (interim)

Piet@stichtingcrr.nl

CRR Personeel-©ceesvdwal_31_8.jpg

Jantine Moret

Algemeen bestuurslid

Jantine@stichtingcrr.nl

Stichting-CRR-Logo.gif

Maarten Tanis

Algemeen bestuurslid

Maarten@stichtingcrr.nl

Medewerkers

naamloos-5127.jpg

Daniel van der Leer

Directie

Daniel@stichtingcrr.nl

+31 6 83570727

CRR Personeel-©ceesvdwal_31_24.jpg

Gert Jan den Ouden

Logistiek coördinator

gertjan@stichtingcrr.nl

CRR_logo2022_edited.jpg

Elise Ploegman

Hulpreizen en officemanagement

Elise@stichtingcrr.nl

CRR Personeel-©ceesvdwal_31_3.jpg

André Stam

Directie

Andre@stichtingcrr.nl

+31 6 53807373

CRR Personeel-©ceesvdwal_31_26.jpg

Thomas Oosterwijk

Financiële administratie

Thomas@stichtingcrr.nl

CRR Lesbos-©ceesvdwal_107.jpg

Anneleen Hoogerbrug

Fondsenwerving en communicatie

Anneleen@stichtingcrr.nl

bottom of page