top of page

Gert Jan: 'Hulptransporten maken de Liefde van Jezus zichtbaar'

  • Foto van schrijver: CRR
    CRR
  • 1 dag geleden
  • 1 minuten om te lezen

Wat waren we trots op onze logistiek coördinator Gert Jan, toen hij vorig jaar september zijn vrachtwagenrijbewijs haalde! Nu, na talloze hulptransporten te hebben georganiseerd, kon hij eindelijk zélf een rit doen. Vorige week vertrok hij, samen met chauffeur Willem, naar Mykolaiv.



Je kunt op de foto wel zien dat hij het goed naar z’n zin heeft, zo achter het stuur. Maar het is niet zomaar een mooie ervaring. Gert Jan: ‘Hulptransporten naar Oekraïne zijn belangrijk omdat het verschil maakt voor mensen die weinig tot geen toegang hebben tot basisvoorzieningen en door onze partners in Oekraïne worden voorzien.’ Als je land en je leven wordt verwoest door oorlog, dan kun je niet zonder hulp van anderen om te overleven. En daarom vullen we vrachtwagens met eerste levensbehoeften: voedsel, kleding, hygiëne items.


‘En’, vult Gert Jan aan, ‘het is een middel om de Liefde van Jezus op een praktische manier zichtbaar te maken. Help jij ook mee? Je kunt bijvoorbeeld een inzamelingsactie organiseren, neem dan even contact met ons op voor alle ins en outs rondom inzamelen. Geen tijd om een actie te organiseren? Een donatie helpt ook en kan eenvoudig via onze website.



 
 
 

Comments


Post- & bezoekadres

Veenweideweg 19C
2957 LD Nieuw-Lekkerland 
info@stichtingcrr.nl

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • LinkedIn Social Icon

IBAN: NL74 RABO 0306 6331 83

t.n.v. Stichting Christian Refugee Relief

BIC: RABONL2U

RSIN: 855805365

KVK: 64731294 

Nieuwsbrief ontvangen?

Bedankt voor je

aanmelding!

bottom of page